وبلاگ اخبار و مقالات


وبلاگ اخبار و مقالات جدیدترین اخبار علمی تکنولوژی روز دنیا را با مرور کنید.


لایت کوین

این ارز در هفتم ماه اکتبر 2011 توسط چارلی لی، یکی از کارمندان شرکت گوگل به صورت منبع باز در سایت GitHub منتشر شد. این فناوری با برتری‌هایی همچون کاهش مدت زمان تولید بلوک در حدود 5/2 دقیقه، افزایش تعداد سکه، الگوریتم هش متفاوت و نیز تفاوت در رابط کاربری نسبت به بیت کوین، پس از شش روز در 13ام همان ماه آغاز به کار کرد.

بیتکوین چیست؟

بیتکوین چیست؟

احتمالا این روزها بیشتر از هر ارز دیگری، نام بیتکوین را بارها شنیده‌اید! بیت‌کوین یک ارز دیجیتال است که در ژانویه 2009 ایجاد شد و معمولاً به اختصار "BTC" شناخته‌ می‌شود. این ارز از ایده‌های ارائه شده توسط ساتوشی ناکاموتو پیروی‌ می‌کند.

ارز دیجیتال اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم یکی دیگر از زیرمجموعه‌های ارزهای مجازی است. بطور کلی اگر بخواهیم اتریوم را برای شناخت هرچه بیشتر شما توضیح دهیم، اتریوم یک فناوری است که به شما امکان‌ می‌دهد ارز دیجیتال رمزپایه را برای هرکسی با هزینه‌ای کم ارسال کنید!

پهپاد های داخل بازار از نظر مسافت کارکرد

پهپاد های داخل بازار از نظر مسافت کارکرد

در این مقاله می خواهیم در رابطه با پهپاد های داخل بازار از نظر مسافت کارکرد، توضیح دهیم. در واقع آشنا شدن با این تکنولوژی های جدید می تواند راهی مناسب برای یافتن زندگی راحت و آسوده باشد. در این مقاله انواعی از پهپاد ها مورد بررسی قرار گرفته و شما با ویژگی های آن ها آشنا خواهید شد.

تکنولوژی های جدید که در جدید ترین گوشی های موبایل تعبیه شده اند

تکنولوژی های جدید که در جدید ترین گوشی های موبایل تعبیه شده اند

در این مقاله می خواهیم در رابطه با تکنولوژی های جدید که در جدید ترین گوشی های موبایل تعبیه شده اند، توضیح دهیم. در واقع آشنا شدن با این تکنولوژی های جدید می تواند راهی مناسب برای یافتن زندگی راحت و آسوده باشد. تکنولوژی های جدید که روز به روز بر تعدادشان افزوده خواهد شد.

آشنایی با ویژگیهای جدیدترین گوشی موبایل شیائومی

در این مقاله می خواهیم در رابطه با ویژگیهای جدیدترین گوشی موبایل شیائومی توضیح دهیم. در واقع آشنا شدن با این تکنولوژی ها می تواند راهی مناسب برای یافتن زندگی راحت و آسوده باشد. ویژگی‌های جدیدترین گوشی موبایل آیفون در ورژن های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده نمایید.

آشنایی با نرم افزار موبایل برای دوربین مدار بسته

آشنایی با نرم افزار موبایل برای دوربین مدار بسته

در این مقاله می خواهیم در رابطه با ویژگی‌های جدیدترین نرم افزار موبایل برای دوربین مدار بسته توضیح دهیم. در واقع آشنا شدن با این تکنولوژی ها می تواند راهی مناسب برای یافتن زندگی راحت و آسوده باشد. نرم افزار موبایل برای دوربین مدار بسته در ورژن های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده نمایید.

آشنایی با نرم افزار موبایل برای انتقال پول

آشنایی با نرم افزار موبایل برای انتقال پول

در این مقاله می خواهیم در رابطه با نرم افزار موبایل برای انتقال پول توضیح دهیم. در واقع آشنا شدن با این تکنولوژی ها می تواند راهی مناسب برای یافتن زندگی راحت و آسوده باشد. نرم افزار موبایل برای انتقال پول در ورژن های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده نمایید.

معرفی نرم افزار موبایلی برای ضبط فیلم از صفحه نمایش

معرفی نرم افزار موبایلی برای ضبط فیلم از صفحه نمایش

در این مقاله می خواهیم در رابطه نرم افزار موبایلی برای ضبط فیلم از صفحه نمایش توضیح دهیم. در واقع آشنا شدن با این تکنولوژی ها می تواند راهی مناسب برای یافتن زندگی راحت و آسوده باشد. نرم افزار موبایلی برای ضبط فیلم از صفحه نمایش در ورژن های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده نمایید.

از امنیت اطلاعات شخصی در تلفن همراه چه می دانید؟

از امنیت اطلاعات شخصی در تلفن همراه چه می دانید؟

در این مقاله در رابطه با امنیت اطلاعات شخصی در تلفن همراه توضیح داده شده است. از این رو شما می توانید با آشنا شدن با امنیت اطلاعات شخصی در تلفن همراه، به اهمیت آن ها پی ببرید.ما شمارا با امنیت اطلاعات شخصی در تلفن همراه، آشنا می کنیم.

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه اینترنتی می همدان
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...